Meble w stylu lat 60.

Meble w stylu lat 60.

Wczesne projektu tabeli podkład było praktyczne w budownictwie i pożądane, ponieważ był łatwy do demontażu i transportu. To było i nadal jest doskonałym stolik okolicznościowy. Z jego prosta konstrukcja, siedzących nie mają niedogodności czterech stałych nogi na każdym rogu stołu uzyskiwanie w swoim sposób bardzo podobny do konstrukcji stołu cokole.

W ciągu dnia wspólnym pomieszczeniu lub w wielkiej sali, gdyż były one znane ponownie wyczyszczone i wykorzystywane jako lordowie uznane za nadające się. Z biegiem czasu zamków stał się symbolem władzy, a mniej jako miejsce ośrodków obronnych i ludności wzrosła również znany jako miast. Zamki i dwory funkcjonowały raczej domów, które potrzebne meble i rzemieślnicy zaczęli budować bardziej ozdobne kawałki. Około 1500 roku tabela podkład stał się ważnym meblem.

W starożytnym Rzymie ten styl został wykonany z kamienia lub marmuru i był w zasadzie stół wygaszania stylu. Przez średniowieczu tabela podkład często kilka tablice ustawione na szczycie estakad nóg czyni go składane i łatwo przenoszone lub przechowywane.

Były one często wykonane z klonu , dębu lub sosny. Nowoczesny styl tabeli Refektarz jest znany jako górę przedłużenia lub tabeli dobieranego z liśćmi, które są przechowywane pod górę i może być wypychany aby przedłużyć końce.

Dziś tabeli podkład widać w konstrukcji mebli ogrodowych, takich jak stoły piknikowe do rzemiosła Amish stoły. Americana jest dobrze znane i lubiane tradycyjne Amish stylu, które są Shaker i rzemiosła Mission styl. Podobnie jak w tabeli średniowiecza, styl misji jest usztywnione ze sobą za pomocą wiązki noszach i kluczykiem wypust przez środek każdego stojaka.

Amisze tworzyć tabele z rodzimych lasów, jak na początku Morza Śródziemnego i Europy.
Wpis zawdzięczamy